Tech N9ne Poland

Jedyne Polskie forum poświęcone twórczości Tech N9ne'a i Strange Music


#1 12-10-2012 17:30:01

 Kiri

Moderator

Skąd: Straszów
Zarejestrowany: 12-10-2012
Posty: 66
Punktów :   

Krizz Kaliko-Kickin & Screamin

http://blog.krizzkaliko.com/wp-content/uploads/2012/04/Kicking-and-Screaming-Cover_PA.jpg



Tracklista:
1. Intro (skit) feat. Scenario-Intro jak intro moim zdaniem nic ciekawego
2. Dancin With Myself-moim zdaniem najgorszy track z płyty
3. Kali Baby-Bardzo fajny traczyn w stylu retro
4. Kill **** feat. Teach N9ne & Twista-rozwałka ze świetnymi goscinnymi wystepami od Techa i Twisty
5. Mayday feat. Chamillionaire & Rittz-Bardzo dobry track z Chamillionairem i nowym nabytkiem SM-Rittzem
6. Dumb For You feat. T-Pain-Należe do fanów Pain'a więc ta piosenka wywołuje u mnie pozytywne emocje
7. Spaz feat. Tech N9ne-Dubstep,Krizz i Tech
8. Dixie Cup feat. Big Scoob & Twiztid-mocno rockowy refren i dobre goscinne wystepy
9. Abu Dhabi feat. 816 Boyz-Jeden z lepszych tracków 816 Boyz
10. Species-IMO czołówka albumy
11. Can't Be The Only One feat. Tech N9ne
12. Created A Monster
13. Hello Walls feat. Tech N9ne
14. Wannabe feat. Twiztid
15. Unstable

16. Dream Of A King feat. MAYDAY! & Prozak- spokojny kawałek
17. Stay Alive feat. Big Scoob-świetny refren

* Kolor Czerwony oznacza najlepsze tracki na płycie

IMO najlepszy album Krizza w skali szkolnej 5/6

Offline

 

#2 12-10-2012 20:23:15

Hermes

Technician

Zarejestrowany: 12-10-2012
Posty: 51
Punktów :   

Re: Krizz Kaliko-Kickin & Screamin

Jestem fanem Krizza (większym niż Tecci) i nie mogę się z tym zgodzić. Jedyny gorszy album to Shock Treatment. Niepotrzebne kombinowanie z dubstepem (grhrrr). Na Vitiligo była ta głębia.. Genius również niczego sobie.
Najlepsze na tym albumie to zdecydowanie Wannabe. Potem Created a Monster, Can't Be The Only One, Kali Baby, Hello Walls, Mayday, Dancin' with Myself. Dwa ostatnie głównie za refreny, które rozwalają system.
Spaz, DIxie Cup i Abu Dhabi, Kill Shit to porażka, mam nadzieję, że nigdy nie nagra czegoś podobnego. Mam oczywiście na myśli warstwę muzyczną, bo technicznie Krizz na tym albumie rozwalił wszystkie poprzednie.

Offline

 

#3 13-10-2012 12:55:58

 Asaru

Technician

6290722
Call me!
Skąd: Olsztyn
Zarejestrowany: 12-10-2012
Posty: 50
Punktów :   

Re: Krizz Kaliko-Kickin & Screamin

Przecież Dancin' With Myself jest kozackie Mayday byłby o wiele lepszy jako solówka Krizza, Abu Dhabi przyjemnie się słucha, Hello Walls daje trochę do myślenia, tak samo Unstable, Stay Alive też fajne ale mnie troszkę drażni.

Offline

 

#4 15-10-2012 17:29:48

 Norma

Good Uncle Joe

31246415
Call me!
Skąd: Ostrołęka
Zarejestrowany: 11-10-2012
Posty: 114
Punktów :   -2 

Re: Krizz Kaliko-Kickin & Screamin

Najlepsza płyta. Napisał bym coś konstruktywnego, ale na cholere? Po co skoro ta płyta nie wymaga żadnej recenzji. Wystarczy ją odpalić i już po pierwszym tracku wiadomo co nas czeka  - Krew, pot i krzyk chujowych MC padających od globalnego zniszczenia skillami Krzysia. Jako pierwszego z SM poznałem Nine. Pomyślałem sobie "Kurwa, nie może być nikogo lepszego. Po prostu sie nie da być better" i wtedy to ktos podklepal mi Krzysia. Nie pamiętam jaki to był track, w każdym razie na pewno któryś z KNS (Troche późno poznałem Krzyśka, c'nie?) i wtedy ciary na całym cielsku (Wiedzieliście, że można mieć ciary na potylicy? bo ja nie - ale już wiem) Wgniotło mnie w fotel i wykręciło mną 360 stopni. Kurwa! Do dziś odpalając tą płyte, czuje się poskładany - fo' real.

Offline

 

#5 15-10-2012 18:21:36

 Kiri

Moderator

Skąd: Straszów
Zarejestrowany: 12-10-2012
Posty: 66
Punktów :   

Re: Krizz Kaliko-Kickin & Screamin

Juz od dawna wiadomo,że Tech NIE jest najlepszy w SM

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl