Tech N9ne Poland

Jedyne Polskie forum poświęcone twórczości Tech N9ne'a i Strange Music


#1 12-10-2012 19:32:37

 linus90

Technician

Skąd: Gdynia
Zarejestrowany: 12-10-2012
Posty: 14
Punktów :   

Linus90

Krzysiek W.
Rocznik 1990
Niny słucham od premiery płytki Killer. W ogóle to śmieszna sytuacja, kiedyś naprawdę dużo słuchałem takiej muzyki, ale między 2004 a 2007 był solidny zastój i ja również nie specjalnie siedziałem w temacie. Usłyszałem Killera i tematyka takiej muzyki powróciła do mojej głowy.

Strange Music to w sumie jedyny hiphop jakiego słucham (no może poza subnoize)

Na co dzień studiuję sobie Meteorologię i Klimatologię na Uniwersytecie Gdańskim a w weekendy pracuję jako techniczny w Radiu Gdańsk.

Mam nadzieję, że nasz kontakt dobrze się rozwinie i czeka nas długotrwała znajomość.

Pozdro

Offline

 

#2 12-10-2012 19:36:11

 Norma

Good Uncle Joe

31246415
Call me!
Skąd: Ostrołęka
Zarejestrowany: 11-10-2012
Posty: 114
Punktów :   -2 

Re: Linus90

Czego poza rapem słuchasz? Bo i ja również nie ograniczam się do jednego gatunku, więc może znajdziemy wspólny grunt w muzyce do rozmów. Propsy za Uniwerek Gdański i za robote - widze, że mamy na forum "kompetentną" osobę. Również liczę na długą znajomość. Pozostaje mi tylko serdecznie powitać w gronie i życzyć miłego użytkowania forum.

Offline

 

#3 12-10-2012 20:19:33

 linus90

Technician

Skąd: Gdynia
Zarejestrowany: 12-10-2012
Posty: 14
Punktów :   

Re: Linus90

W ogóle historia troszkę niestandardowa, usłyszałem o Techu przez kawałek "I Am everything" z Killera. Bardzo jarałem się (i jaram dalej) Hed P.E. i tak się potoczyło. Słucham rapcoru wszelakiego Limp Bizkit, P.O.D., Kottonmouth Kings. W tym w sumie najlepiej się odnajduję. Doskonale to łączy moje młodzieńcze zapędy do hiphopu i rodzinne u mnie zapędy do metalu.

Z cięższych rzeczy to możemy gadać godzinami. Kocham rocka, kocham Korna, Mudvayna, Opetha, Porcupine Tree, Slipknota, Stone Soura, mnóstwo rzeczy których nie wymienię teraz na szybkości.

Z hiphopu jako dzieciak słuchałem Eminema, którego słucham do dzisiaj. Możecie się śmiać, ale mnie naprawdę jara twórczość tego człowieka. Całe Subnoize i Strange, Polaków nie słucham, jakoś dawno temu przestałem i nie mogę się przekonać do powrotu. Ostatnią polską płytkę jaką słyszałem to płytka 2czery7 Spaleni innym słońcem.(wiem wiem, dawno temu)

Słucham również elektroniki. Polecam wytwórnię Ultimae.com. Ludzie naprawdę robią rozwałkę. Nie lubię techno, nie lubię bibkowego klimatu, ale każdy z ich akrystów umie naprawdę dobrze skonstruować chilloutowy bit.

Możemy o muzyce rozmawiać naprawdę dniami całymi, ta rozmowa nie będzie miała końca.

Offline

 

#4 12-10-2012 20:33:46

 Norma

Good Uncle Joe

31246415
Call me!
Skąd: Ostrołęka
Zarejestrowany: 11-10-2012
Posty: 114
Punktów :   -2 

Re: Linus90

Również jaram się Rapcorem jak i Metalem (Nie bez powodu wisi u mnie plakat Iron Maiden i Metallici) Grałem jakiś czas temu w będzie Thrash metalowym... to znaczy, pobrzdąkiwałem na swojej gitarce czasami, ale głowną role pełniłem jako wokalista.

Kottonmouth kings słuchałem jakiś czas temu. Lubie wrócić czasami do tych stonerów acz nie robie tego często.

Nie ma cię za co hejtować. Eminem to dobry raper. Nie jest może w moim top 10 raperów z U.S.A, ale to nie znaczy, że jest chujowy. Co jak co ale to jeden z pierwszych raperów którymi się zajarałem za bachora.

Polskie rapsy są chujowe - potwierdzam. Słucham tylko 5 raperów z PL czyli: Beeres, Ten typ mes (Uwielbiam go za oryginalność i ciekawe podejście do życia z którym i ja się utożsamiam) VNM, Sitek i Roach którego polecam bo robi dobry g-funk... ktoś tam jeszcze jest, ale nie pamiętam kto. Co do płyty 2cztery7. Płyta cholernie dobra. Jak widac, g-funk istnieje również w Polsce

Z Elektroniki to tylko sprzęty RTV AGD. A tak serio to jedyną elektroniką jaką się jaram to Dubstep. Możesz mi na priwa podrzucić coś z elektroniki. Chętnie sprawdzę i może się nawet zajaram.

Offline

 

#5 12-10-2012 21:51:29

 Asaru

Technician

6290722
Call me!
Skąd: Olsztyn
Zarejestrowany: 12-10-2012
Posty: 50
Punktów :   

Re: Linus90

Hah, uwielbiam wyrażenie "studiować sobie", ostatnio na wycieczce we Włoszech spotkałem właśnie dwóch studentów i użyli tego samego określenia, i jak zwykle wywołało u mnie banana na twarzy

Offline

 

#6 12-10-2012 21:54:14

 Norma

Good Uncle Joe

31246415
Call me!
Skąd: Ostrołęka
Zarejestrowany: 11-10-2012
Posty: 114
Punktów :   -2 

Re: Linus90

Niestety nie wiem nic o "studiowaniu sobie" ponieważ mam zaledwie 17 lat i młoda dupa jestem. Ale już niebawem... już niebawem się dowiem. Aż mnie ciary na samą myśl przechodzą

Offline

 

#7 13-10-2012 09:05:01

 linus90

Technician

Skąd: Gdynia
Zarejestrowany: 12-10-2012
Posty: 14
Punktów :   

Re: Linus90

Mam 4 dni w tygodniu bez uczelni a mój kierunek polega na gapieniu się w chmury. Stwierdzenie, że studiuję sobie jest w dechę trafiony, uwierz mi

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plPogorzelica wakacje clumber spaniel sprzedam www.yorku.pl